Nová ponuka pre náhradné rodiny: letný denný tábor v Bratislave

Zdravím všetkých rodičov a deti

Pod záštitou Asociácie náhradných rodín sa tento rok okrem letného tábora v Hronci uskutoční aj denný tábor pre deti s NR v Bratislave, kde by sme radi pozvali vaše ratolesti užiť si s nami kopec zábavy , niečo nového sa dozvedieť a naučiť a hlavne si užiť leto.

Tábor je určený hlavne pre deti z náhradných rodín a budú ho viesť skúsení dobrovoľníci, ktorí s týmito deťmi pracujú už dlhé roky. Vedia o tom, čo  všetko majú za sebou a snažia sa s nimi adekvátne k tomu aj pracovať. Naše referencie sú roky strávené na kluboch a táboroch v Hronci, kde ste nás už mohli vidieť ako túto prácu robíme. Každý s dobrovoľníkov má za sebou absolvovaný kurz prvej pomoci pre deti a program R+R (Rešpektuj a buď Rešpektovaný).

KEDY?

Tábor sa uskutoční v dňoch:              13.7. až 17.7.  2015

Ako to bude celé prebiehať?

Základňu budeme mat v detskom centre Prešporkovo, kde môžete svoje deti priniesť v čase od 8:00 do 8:30 a tam Vám aj deti odovzdáme v čase od 17:00 do 17:30 (podľa potreby aj neskôr)

Na deti bude čakať bohatý program s našimi animátormi. Budeme spoznávať Bratislavu a jej  okolitú prírodu, budeme mať rôzne workshopy, pôjdeme sa schladiť na kúpalisko, budeme veľa športovať a každý deň na deti čakajú terapeutické cvičenia.

Program sa bude ešte upresňovať, pretože stále na ňom pracujeme, aby bol čo najlepší.

Cena

Cena tábora  je 100 eur s tým že Asociácia náhradných rodín zaplatí za každé  dieťa 15 EUR čiže rodič za  jedno dieťa zaplatí sumu  85EUR.

V cene je zabezpečená

–          strava 3 krát denne:  desiata,  obed v reštaurácii,  olovrant

–          pitný režim počas celého dňa

Rôzne vstupy na podujatia ako ZOO, kúpaliska…

Kto sa tábora môže zúčastniť

Každé dieťa ktoré dokáže samostatne fungovať počas vyššie uvedeného času , vekový limit nemáme, je na uvážení rodiča či si myslí, že jeho dieťa tábor bez jeho prítomnosti zvládne.

Toto sú len základné informácie, ak  by ste mali záujem prihlásiť svoje dieťa na náš denný tábor, prosím, kontaktujte ma spätným mailom a napíšte počet deti, ktoré chcete prihlásiť a ich vek. Následne Vám pošleme záväznú prihlášku zo všetkými informáciami.

Ak by ste mali akúkoľvek otázku píšte na mail risobaranic@gmail.com

Momentálne nie je žiadny komentár zvýraznený
Be Sociable, Share!

RSS pre odoberanie komentárov k tomuto článku. TrackBack URI

Leave a Reply