Pozvánka na rekreačno-poradenský pobyt pre náhradné rodiny

Milí priatelia,

Asociácia náhradných rodín Vás aj tento rok s radosťou pozýva na rekreačno-poradenský pobyt pre náhradné rodiny.
Predpokladáme, že záujem bude presahovať možnosti, preto prosím venujte pozornosť podmienkam a termínom prihlasovania sa na pobyt.
Pobyt sa uskutoční už piatykrát v malebnom prostredí Veporských vrchov, ktoré sú súčasťou Slovenského Rudohoria v rekreačnom zariadení DROTÁR medzi obcami Hronec a Osrblie – 10 km od Brezna. Niektorí z Vás sa zúčastnili na letnom pobyte v tomto zariadení už minulé roky a keďže sme boli všetci so zariadením a službami, ktoré poskytuje, spokojní s radosťou sa tam stretneme aj tento rok.

Termín: 14.8.-20.8.2011

Ubytovacia kapacita: v rámci zariadenia sú dva typy ubytovania, v centrálnej budove je 60 lôžok a 66 lôžok je v 6-miestnych chatkách. Izby aj chatky sú vybavené vlastným sociálnym zariadením.

Stravovanie (plná penzia) je zabezpečené v tom isto zariadení, jedáleň má kapacitu 70 miest, čo znamená, že sa budeme stravovať na dve etapy.
V zariadení je k dispozícii bufet, sauna, biliard, šípky, ihriská, pieskovisko, vlastné parkovisko a telefón.
Cena za deň na dospelého je 16 €. Celý pobyt pre dospelého na 6 dní stojí 96€. (Dospelí si hradia pobyt v plnej výške).
Pobyt za dieťa do 10 rokov stojí 78 € , na deň 13€. Deti do 10 rokov budú mať detské porcie. Pobyt pre dieťa nad 10 rokov stojí 96€. Deti a mládež nad 10 rokov budú mať porcie ako dospelí. Príspevok rodičov na dieťa bude 4€/deň pre dieťa do 10 rokov a 6€/deň pre dieťa nad 10 rokov.
Deti do 3 rokov bez nároku na stravu a lôžko sa zúčastnia pobytu bezplatne.

V prípade, že máte možnosť uhradiť pobyt pre svoje deti – uvítame to. Taktiež, ak máte možnosť zabezpečiť akúkoľvek finančnú čiastku sponzorsky pre iné rodiny alebo deti – skontaktujte sa s nami.

Doprava do zariadenia bude individuálna.

Program: dopoludnia budeme tráviť oddelene – dospelí a deti, so svojím osobitným programom. Popoludnia poskytujú priestor na individuálnu rekreáciu v okolí podľa vlastného rozhodnutia.
Rodiny môžu ísť na výlety do okolia (Čiernohorská železnička, Bystrianska jaskyňa, Jaskyňa mŕtvych netopierov), do lesa na huby, čučoriedky, kúpať sa do Brezna, Podbrezovej alebo len tak oddychovať pri chate.
Pobytu sa zúčastní aj zdravotníčka, ktorá bude v prípade bežných úrazov k dispozícii.

Podmienky pre účasť: Počet účastníkov je limitovaný kapacitou zariadenia. Uprednostňovaní budú členovia OZ ANR, OZ Návrat a tiež poradie došlých prihlášok.
Zálohu vo výške 50€ na 1 dospelého treba poslať spolu s prihláškou do 31.05. 2011. Prihlášku budeme považovať za záväznú len v prípade zaplatenia zálohy. Zálohu treba zaplatiť prevodom z vášho účtu na účet Asociácie náhradných rodín v Tatra Banke Bratislava, číslo účtu 2665746017 – 1100, alebo poštovou poukážkou. Pri platbe použite variabilný symbol: 20118

Prihlášku zašlite na adresu:
Asociácia náhradných rodín, Grősslingova 67, 811 09 Bratislava

alebo mailom na adresu:
olga.hataska@zoznam.sk

V prípade otázok sa môžete obrátiť na kontaktné osoby:
Katarína Kuchťáková, t. č. : 0903 828 569,
k.baranicova@centrum.sk a
Oľga Hátasová, t. č. : 0907 604 556, olga.hataska@zoznam.sk.

Na spoločné stretnutie s Vami sa tešia
náhradní rodičia z ANR!

Momentálne nie je žiadny komentár zvýraznený
Be Sociable, Share!

RSS pre odoberanie komentárov k tomuto článku. TrackBack URI

Leave a Reply