Pripravuje sa číslo Nebyť sám o laickom poradenstve a partnerstve rodiča a odborníka

V súčasnosti je zoznam rodičov nastavených pomôcť iným rodičom už naozaj dlhý. Laickí poradcovia ponúkajú okrem klasického osobného poradenstva množstvo zaujímavých podporných služieb. Laickými poradcami sa nazývajú preto, lebo táto myšlienka vzišla zdola, od rodičov, ktorí bez toho, aby ich niekto oslovil, alebo vyzýval – sa dali na cestu pomoci a podpory iných rodičov.
Uvítame ak nám zašlete Vaše námety na články a rozhovory do konca apríla na adresu redakcie nebytsam@centrum.sk. Ďakujeme!

Viac informácii na stránke OZ Návrat: Pripravuje sa číslo Nebyť sám

Momentálne nie je žiadny komentár zvýraznený
Be Sociable, Share!

2 Comments to “Pripravuje sa číslo Nebyť sám o laickom poradenstve a partnerstve rodiča a odborníka”

 1. By Dagmar Klobušiaková, 11. Júl 2011 @ 09:39

  nevedela som,kde Vám to oznámit,tak snád sa to dostane tam ,kam som chcela.:-)

  Poprosím ,neposielajte mi už Váš časopis,/na adresu Klobušiaková,Borbisova 1958/36/Lipt.Mikuláš/je výborný,tak nech pomože tam kde treba.Ved stojí aj peniaze…a ja ho vlastne nevyužijem 🙁 .

  Ja už som sa dala vyradit zo zoznamu zaujemcov o Pestunsku starostlivost,nakolko som sama s dcerkou a po vypočítaní financií od štátu,bolo absolutne nerealne,zobrat si k sebe malé dietatko a zostat doma s približne 300,-€.nemožem predsa oberat vlastné dieta ,aj ked som chcela pomoct aj inému…mrzí ma to,akk možte,skuste sa na to pozriet…,že teoreticky, sa to osamelemu človeku už povoluje,ale vlastne to nejde…ak mám ostat s ním doma čo najdlhšie …prácu mám dobru,aj by na mna počkali …ale nemožem klesnut na polovičný príjem a vydaje zvýšit takmer o polovicu/mlieko,plienky,lekár…./
  Bolo mi to všetko velmi luto,už som bola tak blízko,dietatko som mala už aj v rukách…všetko pripravené…kopu času a energie na psychologick ú prípravu …aj v okolí a rodine…no už sme to oplakali,snád sa to zlepší,pre dobro tých detičiek…ak možte ,pomožte tomu..!
  Dakujem,prajem vela uspechov a pekný den
  Klobušiaková

  [Reakcia]

  Katarína Kuchťáková Reply:

  Dobrý deň, vyradíme Vás z našej databázy a želám všetko dobré
  K.Kuchťáková

  [Reakcia]

RSS pre odoberanie komentárov k tomuto článku. TrackBack URI

Leave a Reply